fbpx

O mnie


„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

fotografia rodzinna na lata

Wasz fotograf

Paweł Słowik


Moja osobowość w znacznej mierze wpływa na to, w jaki sposób widzę i utrwalam na zdjęciach świat oraz wydarzenia, w których uczestniczę.

Staram się patrzeć w przyszłość, realizować swoje plany, stale rozwijać się, stawać przed nowymi wyzwaniami nieustannie dążąc do perfekcji.

To, w jaki sposób mogę fotografiami sprawić radość w czyimś życiu, jest niesamowite. Robiąc zdjęcia, szukam tego momentu, chwili, która na fotografii utrwali to, co w niej najistotniejsze i najpiękniejsze.

Nazywam się Paweł Słowik i po prostu kocham opowiadać Wasze historie zdjęciami.

Na co dzień mieszkam w pięknej otoczonej Puszczą Kampinoską miejscowości, 10 minut drogi od Warszawy. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie. Korzystając z pięknej okolicy, dużo biegam i jeżdżę rowerem, w ten sposób ładuje swoje akumulatory i jestem gotowy nawet na najdłuższe i najbardziej wyczerpujące zlecenia fotograficzne.

Jeśli znajdę tylko dłuższą chwilę odwiedzam wyjątkowe zakątki naszego kraju i planety. Zapominając o codzienności, cieszę się spokojem lokalnego życia i wyszukuję piękne plenery na sesję zdjęciowe.

W podziękowaniu za to, że zapraszacie mnie, bym uczestniczył tak blisko Was w tych chwilach, za to, że obdarzacie mnie zaufaniem, dziękuję Wam pięknymi pełnymi momentów i emocji zdjęciami oraz uśmiechem na twarzy, który dzięki Wam towarzyszy mi przez cały czas.

To niesamowite, mam chyba najlepszą pracę na świecie! Pracę, która nie jest praca, lecz pasją!

PS: Ten dzieciaczek w białej czapeczce to ja 😉 To zdjęcie z mojego dzieciństwa ma dla mnie wielką wartość, chciałbym by zrobione przeze mnie zdjęcia miały taką samą wartość dla Was za 10, 20 czy 40 lat.


JESTEM ⋅ WIDZĘ ⋅ FOTOGRAFUJĘ


Każde zdjęcie zawiera Wasze magiczne chwile pełne emocji, radości i miłości.

Fotograf Warszawa